DK Consult

Diagnostika staveb a strojních technologií

Kontrola topných těles a podlahového vytápění

Kontrola topných těles

Začíná stavební sezona a s ní nové projekty a stavební dozor, bez kterého se naši klienti neobejdou. Včasná kontrola topných těles, ať už během stavby, rekonstrukce nebo u hotového objektu, pomáhá ušetřit značné finanční výdaje a to během měsíčních záloh nebo při ročním vyúčtování. Termokamera odhalí zanesené nebo zavzdušněné radiátory. Umožňuje přesně cílenou opravu, která šetří čas i peníze a umožní vám zprovoznit celý systém na 100%.

Nečekejte na doplácení za energie

Kontrola fasád a odhalení úniků tepla jsou klíčovými pomocníky při ušetření za energie. Termovizní měření vám udělá přesnou představu, kde dochází k únikům tepla a pomůže vám připravit se co možná nejefektivněji na nadcházející chladné měsíce a topnou sezonu.

Kontrola topných těles

Topné systémy vyžadují pravidelnou kontrolu a údržbu. Kontrola topných těles by měla být součástí základní a především pravidelné péče o rodinný dům a další objekty. V případě, že se objeví nutnost opravy, je vhodné provést zásah do topného systému co nejdříve. Nejen, že nebude mít případné poškození vliv na funkčnost celého systému, ale zároveň neporostou zbytečné výdaje za vytápění.

Kontaktujte nás a nechte si poradit

Je pro vás kontrola topných těles tím pravým? Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme. Společně probereme specifikace vašeho topného systému, podíváme se na jeho aktuální stav a navrhneme vhodnou formu kontroly. Pro představu o ceně se můžete podívat na náš ceník.